Sugar Bear Hair opinie czyli przygotuj włosy na mróz i wiatr!

sugar bear hair opinie

Ostatnio milionem serc Internautek zawładnęły niebieskie misie na porost włosów, które zdążyły już uzyskac pewne zdania na swój temat. Misie te  zrobiły furorę na internetowych serwisach społecznościowych, takich jak Instagram, czy Facebook.

Wypowiedzi opiniujące Sugar Bear Hair  są podzielone- niektóre klientki są bardzo zachwycone nowoczesnym składem preparatu, oraz ich słodkim smakiem, kolejne niestety nie podzielają tego entuzjazmu, podchodząc do tej sprawy bardziej sceptycznie. Sugar Bear Hair opinie.

Witaminy na włosy Sugar Bear Hair – moja opinia 

Z tego względu że przez ostatni czas byłam użytkowniczką tych witamin na włosy mogę stwierdzić że w moim wypadku nie sprawdziły się one tak jak oczekiwałam. Mimo deklaracji bogatego składu, który ma wpływać na znacznie lepszą formę naszych włosów, a także ich szybszy wzrost, nie zauważyłam aż tak wyraźnego efektu wow nawet po zażywaniu ich przez wskazany czas do stosowania. Witaminy te w mojej opinii pozostały żelkami o dobrym smaku . Moje włosy wciąż są w dalszym ciągu dość przesuszone i pozbawione blasku. Sugar Bear Hair opinie.

sugar bear hair opinie

Ponadto jego cena nie należy do najniższych, składniki niestety nie wywołały na moich włosach zachwycających efektów. Oczywiście w trakcie tej kuracji suplementem żelki na włosy przystosowałam się do nowego jadłospisu, w którym uwzględniłam wartościowe w witaminy posiłki, tak by kompleksowo móc odżywić moje włosy, jednak nawet to nie pomogło moim włosom nabrać blasku którego oczekiwałam. Włosy stały się delikatnie dłuższe a także mniej rozdwojone przy końcach, aczkolwiek oczekiwałam większego efektu decydując się na kuracje. Po upływie tego czasu bowiem moje włosy miały już genialnie wyglądać – jednak na swoim przykładzie tego nie zaobserwowałam. Nie mówię również że produkt nie działa i nie spełnia swojego zadania jednak w moim wypadku jednak nie był to strzał w dziesiątkę.

Znalazłam genialną alternatywę!

W ostatnim czasie trafiłam na genialny suplement dla moich włosów- jest to produkt łudząco przypominający Sugar Bear Hair z tym, że ten dał rade uczynić z nawet strasznie przesuszonych włosów niesamowicie lśniące i gładkie Skład  żelek jest bogaty. Jelly Bear Hair to połączenie cynku, biotyny, niacyny, witaminy E, selenu, miedzi i witaminy A; aktywnych składników, które utrzymują włosy w genialnej kondycji. Po suplementowaniu pierwszych dawek da się odczuć różnicę choćby podczas czesania włosów- nie wypadają nadmiernie, jak przed zastosowaniem magicznych pomarańczowych żelek na włosy. Oczywiście żelki na włosy Jelly Bear Hair nie stanowią jedynie przekąsek, które można bez umiaru konsumować- są one głównie witaminową bombą,która usprawnia procesy zachodzące w naszym organizmie i wzmacniają strukturę włosa już od nasady aż po końcówki,to odkrycie sprawiło, że po raz ostatni pożegnałam się z innymi specyfikami. Są wręcz doskonałe w walce z włosami, które narażone są na wieczne zniszczenia- włosy farbowane, często poddawane próbie prostownicy do włosów, czy też włosy rozjaśniane mocno niszczącymi sposobami od teraz będą mogły odetchnąć pod opieką tych magicznych żelek. Sugar Bear Hair opinie.

sugar bear hair opinie

Opinie użytkowniczek mówią same za siebie 

Jelly Bear Hair słusznie zbiera dobre recenzje od konsumentek, które zdecydowały się na suplementacje właśnie tym suplementem diety. Przyznam ja też zupełnie jak one pokochałam te żelowe misie- mają cudowny smak, o którym ciężko zapomnieć zwłaszcza kiedy przerwie się kurację i spróbuje innych preparatów. Zdecydowanie polecam wszystkim panią, których włosy potrzebują pomocy, witaminy na włosy Jelly Bear Hair przynoszą ekspresowe rezultaty widoczne zaledwie po 2 tygodniach od stosowania. Ich cena jest bardzo przystępna, co sprawi, że nie będziesz więcej poszukiwać swojego idealnego suplementu. Dlatego też zachęcam do kupna tych słodkich misiów, które dostępne są tylko na oficjalnej stronie producenta: http://www.jellybearhair.pl/. Wystarczy tylko jedno kliknięcie, by twoje włosy ponownie stały się grube i lśniące. Wypróbuj już dziś i przekonaj się o cudownych właściwościach pomarańczowych żelek Jelly Bear Hair.

3 Komentarze

  1. Czytałam bardzo dużo opinii dziewczyny, pokazują na prawdę genialne rezultaty stosowania tych witamin, jestem bardzo ciekawa jak w moim przypadku się sprawdzą, mam je dopiero tydzień, aczkolwiek chętnie zjadłabym całe opakowanie na raz, smakują wyśmienicie!

  2. tytuł mówi sam za siebie niebieskie miśki to wyłącznie marketing. Byłam ciekawa czy stytuacja z jelly jest taka sama. Jestem jednak bardzo mile zaskoczona, włosy stały się błyszczace, nie wypadają a stosuje zaledwie 3 tygodnie.

Komentowanie jest wyłączone.