Przedłużanie rzęs porady metody cena czy warto wykonać zabieg?

przedłużanie rzęs

Krótkie i słabe rzęsy powodują, że oko wydaje się zmęczone i mniejsze. Najważniejszym argumentem przemawiającym za ich przedłużeniem jest fakt iż oko wydaje się duże i otworzone. W z związku z czym twarz prezentuje się ładnie, a my przyciągamy wzrok napotkanych ludzi.

Przedłużanie rzęs w ostatnich latach stało się bardzo modne. Cała rzesza pań tak więc decyduje się na ten zabieg. To naturalne, że tajemnicze spojrzenie potrafi zdobyć serce nie jednego mężczyzny. Przedłużenie rzęs jest więc odpowiedzią na obecne treny. W świecie urody królują piękne, długie oraz gęste jak firanka rzęsy. Jednak nieliczne z nas matka natura takimi też obdarzyła. Z pomocą w tej sytuacji przychodzą więc sztuczne rzęsy.
Argumenty na tak to głownie oszczędność czasu, gdyż nie będziesz potrzebowała go tak wiele na wykonanie

makijażu. Panie które mają wykonany zabieg wielokrotnie rezygnują kompletnie z makijażu poza lekkim podkładem. Sztuczne rzęsy otwierają oko, w związku z tym tusz bądź eyeliner są zbędnymi dodatkami. Która z nas nie chciałaby codziennie budzić się z rewelacyjnym, seksownym spojrzeniem? Przedłużone rzęsy doskonale sprawdzą się również na wczasach. Wysoka temperatura, basen nie są warunkami które sprzyjają utrzymaniu się maskary. Sztuczne rzęsy są odporne na wodę, można więc można w nich pływać bez najmniejszych obaw.

Dawniej przedłużanie rzęs było to doklejenie do naszej powieki, plastikowych, grubych i szpecących włosów,. Całe szczęście te czasy już mamy za sobą! Aktualne rzęsy wykonane sa z ekologicznych tworzyw, dając tym samym naturalny efekt. W odniesieniu to wcześniejszych spadła również cena zabiegu. Miało na to wpływ kilka czynników mianowicie konkurencja rynkowa, ruszyła produkcja tworzyw wykorzystywanych do produkcji rzęs, ale także znacznie rozwinęły się techniki.

Przedłużanie rzęs metody

Przedłużanie rzęs opiera się na doklejeniu do naszego naturalnego włoska rzęsy sztucznej wykonanej z naturalnego lub sztucznego tworzywa. Aktualnie stosuje się następujące techniki : 1:1, 2:1 , 3:1. Ostatnimi czasy wprowadzono nową dającą maksymalną objętość 5:1. Metodę powinna dobrać stylistka kierując się zagęszczeniem wybranym przez Ciebie, a także fizyczną możliwością rzęs.

Rzęsy metodą 1:1

Przedłużanie polega na doczepieniu do każdej naszej naturalnej rzęsy po 1 jedwabnej. Efekt jest niezwykle naturalny oraz delikatny.

Rzęsy metodą 2:1 oraz 3:1

Metody te potrzebują zastosowania naturalnych rzęs np.: z futra norek, przez wzgląd na swoją wagę. Nie obciążą one naturalnych rzęs w związku z lekkością. Wskazana przede wszystkim dla pań, których rzęsy są bardzo rzadkie.

Przedłużenie rzęs cena

Cena takiego zabiegu to około 100-300 zł oraz jest zależna od metody przedłużania, miasta a także renomy salonu. Im więcej doczepionych rzęs do jednej tym wyższa cena.

Ile czasu utrzyma się efekt?

Kwestia ta jest bardzo indywidualna oraz zależy od początkowego stanu rzęs, wydzielania sebum a także potliwości. Doklejane rzęsy wypadają razem z naturalnymi, w cyklu wzrostu włosa, trwa on przeciętnie 8 tygodni. Przedłużona rzęsa może odpaść również pod wpływem mechanicznych czynników. Szacuje się, że kobiety z grubymi oraz długimi włosami noszą je do 30 dni.

Ile trwa zabieg?

Pierwsze przedłużanie trwa najdłużej czas ten może wynieść nawet 5 godzin! Analizując opinie pań przekonujemy się, że średnio czas to ok. 2 godziny. Uzupełnienie trwa zdecydowanie krócej do godziny czasu.

Przedłużanie rzęs opinie

Przedłużanie rzęs od zawsze budziło sporo kontrowersji oraz podzieliło świat urody. Jedni twierdzą, że doczepiane rzęsy uszkadzają struktury naturalnego włosia, inni zaś przekonują ,że nie wpływa to na ich faktyczny stan. Jedni mówią, że spora objętość oszpeca oko, drudzy są zachwyceni efektem jaki można osiągnąć. Tak więc ile ludzi tyle opinii.