Makijaż permanentny ust jak wygląda zabieg?

makijaż permanentny ust

Każda z pań pragnęłabym dużych i ponętnych ust. Niekoniecznie jednak zostaliśmy niby obdarzeni przez matkę naturę. Wraz z wiekiem kontur ust zanika i blednie, na skutek wielu czynników. To jednak obecnie Ne koniec świata ponieważ w gabinetach możemy wykonać makijaż permanentny ust.

Makijaż permanentny ust

Usta są częstym przyczyną kompleksów, jeżeli problem jest większy można dokonać operacji plastycznej. Jednak to dość poważny krok. Bezpieczniejszym, mniej inwazyjnym i co istotne tańszym rozwiązaniem jest makijaż permanentny ust, który pomoże wydobyć ich naturalny odcień oraz minimalnie wyrówna ewentualne nierówności. Usta wyglądają bardziej naturalnie, gdy jako pigment stosowana jest czerwień wargowa. Makijaż permanentny ust nie należy traktować jako wyrazisty i wyjściowy. Wykonywany jest on mineralnymi, jak również roślinnymi pigmentami, odpowiadającymi kolorytowi naszej skóry. Bez wątpienia podstawową zaletą właśnie makijażu permanentnego brwi jest duża oszczędność czasu. Codziennie budzisz się z pięknymi, pełnymi ustami, bez potrzeby wyrównywania i malowania ich. Czy właśnie nie tego pragną panie?

Jak wygląda zabieg makijażu permanentnego ust?

Zanim linergistka przestąpi do makijażu obrysowuje nasze usta konturówką, znaczą ich kształt. Następnie po zaakceptowaniu przez klienta bądź uwzględnionych przez niego poprawkach przystępuje się do zabiegu. Pigment wprowadzany jest przy pomocy jednorazowego aplikatura. Po zakończeniu na usta aplikowany jest krem łagodzący oraz przeciwzapalny. Makijaż permanentny ust robi się w miejscowym znieczuleniu. Działa ono najlepiej podane w trakcie, a nie przed zabiegiem.

Makijaż permanentny gojenie

Do 3 dni po zabiegu przyjmować Heviran

Nie przemywać i nie moczyć ust

Smarowaćpoleconymi przez linergistkę produktami

Do 4 tygodni unikać basenu, saun, solarium a także SPA

Makijaż permanentny ust korekta

Korekta wliczona jest w cenę makijażu i uwzględniana jest w przedziale czasowym 2-6 tygodni po zabiegu. W trakcie można odrobinę zmienić odcień, kolor ale teżkształt ust. jeżeli klientka nie czuje się w dalszym ciągu dobrze można zdecydowanie zmienić kolor.

Makijaż permanentny ust cena

Cena zależy od oczekiwań klientki. Zaznaczenie tylko i wyłącznie konturów kosztuje 600-700 zł. Kompletne uzupełnienie kolorem może kosztować około 800 – 1000zł. Cena zależy również od miasta i renomy danego salonu.

Czy zabieg jest bolesny?

wszyscy odczuwamy ból kompletnie. Co jedni określają jako bolesne, dla drugich nie będzie zbyt uporczywe. Makijaż permanentny ust opinie jakie można odszukać świadczą głownie o tym, iż ból występuje często, aczkolwiek nie jest on niezwykle intensywny i doskwierający. Dodatkowo znieczulenie niesamowicie potrafi go złagodzić.

Makijaż permanentny ust czy warto?

Bez wątpienia to doskonałe rozwiązanie dla osób, których usta są wąskie, nierówne czy nazbyt blade. Dodatkowo z wiekiem stają się pozbawione koloru i mniej wyraźne. Przyczyniają się do tego takie czynniki jak:

Promieniowanie UV

Zmiany hormonalne

Utrata wody ze skóry

Makijaż permanentny ust skutecznie poprawia ich pierwotny wygląd. Usta są pełne i widoczne, a przy tym wyglądają niezwykle naturalnie. Nie należy mimo to zapominać o ich regularnym nawilżaniu. By przez lata cieszyć się ich wyglądem stosuj odżywcze pomadki i balsamy.